Zabierz kilka aplikacji

Jeśli kupujesz drogą nawigację i chcesz zabrać ją w podróż po Europie, z pewnością jesteś przekonany, że to urządzenie w pełni Ci wystarczy. W większości wypadków zapewne tak właśnie będzie. Może się jednak okazać, że nawigacja w pewnym momencie zawiedzie. Przyczyny mogą być różne. Urządzenie może po prostu się zepsuć, bateria może się wyczerpać w nieodpowiednim momencie, możliwe też, że wyznaczane trasy nie będą Cię zadowalać.

Wówczas przyda się alternatywa. Drugim rozwiązaniem, które może się przydać podczas europejskich podróży na rowerze są aplikacje na urządzenia mobilne. Aktualnie wiele telefonów i tabletów posiada wbudowany moduł GPS. Wystarczy ściągnąć odpowiednie oprogramowanie, by urządzenie zamieniło się w pełnoprawną nawigację. Niektóre programy są darmowe, inne płatne.

W obu grupach można znaleźć dobre aplikacje, jak i te gorszej jakości. Warto zresztą powiedzieć nawet więcej. Ściągnij nie jedną, ale dwie lub trzy aplikacje. Jeśli jedna z nich Cię zawiedzie, skorzystasz z kolejnej. W ten sposób maksymalizujesz szanse na udaną wyprawę.

uchwyt błotnika rowerowego zajęcia sportowe dla dzieci suchy las